Specjaliści od lodów

– Sporym zaskoczeniem dla policjantów było zgłoszenie kradzieży dwumetrowego, plastikowego lodowego rożka z punktu sprzedaży deserów przy chorzowskim hipermarkecie. Stróże prawa nie mieli większego problemu z namierzeniem rabusiów, którzy z gigantycznym łupem podróżowali tramwajem – mówi Justyna Dziedzic, rzecznik chorzowskiej policji.

Złodzieje zostali zatrzymani, a skradziona atrapa rożka o wartości 2 tys. złotych wróciła do właściciela. Czterech młodych mężczyzn, w wieku od 18 do 20 lat, trafiło do policyjnego aresztu. Za tą nietypową kradzież grozi im do 5 lat więzienia. Natomiast ich 16- letni wspólnik noc spędził w policyjnej izbie dziecka i za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

W sumie rozbawiła mnie ta informacja tak, że aż idzie na bloga – by się nie zagubiła w czeluściach internetu 🙂 W sumie pogoda jest właśnie już taka na lody 🙂

Żródło: Chorzowianin.pl

3 myśli do „Specjaliści od lodów”

  1. W ramach rekompensaty każdy z nich powinien po prostu publicznie zrobić loda właścicielowi stoiska i byłoby po sprawie. Kara powinna uczyć i bawić.

    BP, NMSP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *