Napraw KZK GOP – zgłaszaj błędy i niedogodności w komunikacji miejskiej

Od kilku dni działa serwis Napraw KZK GOP. Co to za strona? Miejsce, w którym pasażerowie i osoby zajmujące się komunikacją miejską mogą zgłaszać błędy, problemy, niedogodności związane z komunikacją organizowaną przez KZK GOP i MZKP.

Napraw KZK GOP

Zgłoszenia mogą dotyczyć spraw, które denerwują w korzystaniu z komunikacji miejskiej, usprawnień. Zbierać może odcinki, na których autobusy jeżdżą za wolno, stadami, gdzie brakuje skomunikowań, gdzie zazwyczaj są spóźnienia albo jazdy przed czasem, gdzie nie ma prawidłowego rozkładu.

Ważne aby tytuł i opis zgłoszenia był w miarę dokładny. Zaleca się też wysłanie tego zgłoszenia na adres kzkgop@kzkgop.com.pl – a potem umieścić odpowiedź ze związku. Zachęcam do wspólnego działania!

Liczę też na to, że jak błedów będzie troszkę więcej to może ktoś z KZK GOP/miast sam będzie wybierał te, które jednak należałoby naprawić. No i taka duuuuża lista może działać motywująco na związek (oraz radnych/prezydentów).

Nie wiem czy się przyjmie – ale wiem, że błędów nie braknie przez długi czas. 🙂 Jak ma ktoś pomysł na jakieś sensowniejsze logo to z chęcią przygarnę 😉 Serwis korzysta z oprogramowania Mantis – chyba wykorzystywanego głównie przez twórców oprogramowania a nie przez zwykłych pasażerów – zobaczymy czy spełni swoją rolę.

Ps. No i nie zgłaszamy błędów w Oplu Insigni od przewodniczącego 😉 A nuż naprawią i dopiero będzie 😉 (jak ktoś nie wie co to za samochód to polecam mój wpis sprzed kilku dni na silesia24.com.pl, chyba od niego się zaczęła taka drobna afera medialna 😉 A może i nie od tego wpisu się zaczęło…)

2 myśli do „Napraw KZK GOP – zgłaszaj błędy i niedogodności w komunikacji miejskiej”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *