Bugzilla dla urzędów/organizacji

Będzie bardziej prośba niż wpis 😉 Jakiś czas temu ktoś, gdzieś informował z serwisie, który był połączeniem (tak to wyczuwałem) listy to do, z bugzillą i jeszcze społecznością, która by się tymi rzeczami z listy opiekowała/komentowała. I był to serwis mniej dla informowania o błędach w oprogramowaniu, a bardziej nadający się do „opieki” nad urzędami. Czyli serwis dla społeczeństwa obywatelskiego.

W sumie się w tym serwisie nawet zarejestrowałem, ale to było dawno i nie znam nazwy teraz 😀 Drogi joggerze – pomożesz? 😉 Serwis był zagraniczny, ale chyba były jakieś próby tłumaczenia go na język polski.

Przy okazji: może ktoś kojarzy jakieś inne serwisy, w których można stworzyć listę spraw do załatwienia (np. przez urząd) i następnie umożliwienie ich obsługi w sposób podobny do Bugzilli. Serwis częściowo był płatny – to jeszcze pamiętam. Co do wyszukania w Google nie wiem za bardzo jakich słów używać – bo nie pamiętam do czego to dokładnie miało służyć (jak to opisywali twórcy).

7 myśli do „Bugzilla dla urzędów/organizacji”

  1. Nie… to było bardziej zrobione w stylu web2.0 (kolorki, ajax itp). Za chiny tego znaleźć nie umiem. I pamiętam, że to jakiś polski bloger opisywał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *