Humor Opery – kartofle i ściąganie mini (z konkursem)

Jakiś czas temu Google zaprezentował film pokazujący jak to przeglądarka Chrome jest szybsza od latającego ziemniaka 😉 Film zrobiony świetnie (sam pomysł też genialny). Film poniżej.

A później Opera przedstawia swój test szybkości swojej przeglądarki. I tutaj również z ziemniakami w roli głównej 😀 Że sie tak zapytam: Kto jest kartoflem?


A o co chodzi ze ściąganiem mini? No niewiasty powinny ściąg… znaczy jest to akcja promująca Operę Mini (czyli przeglądarkę komórkową). Wyszło fajne hasło reklamowe, bo akurat w polskim słowo ściągnij pasuje do różnych mini 😀

Wraz z akcją ściagnijmini.pl zaprezentowano 2 filmiki jak tej mini nie należy ściągać oraz ogłoszono konkurs (do wygrania Nintendo Wii). Konkurs polega na znalezieniu najlepszego sposobu na ściągnięcie Mini. Opery Mini. A dla członków społeczności my.opera jest jest jeszcze możliwość otrzymania koszulki lub… mini.

Ps. Niby wpis o ściąganiu mini, a dziś jest dzień bez biustonosza… Hmm… Nie za dużo tego? 😉

3 myśli do „Humor Opery – kartofle i ściąganie mini (z konkursem)”

  1. A później Opera przedstawia swój test szybkości swojej przeglądarki. I tutaj również z ziemniakami w roli głównej 😀

    Znakomita parodia :D.

    A teraz pomysł na następną reklamę – „przeglądarka X jest szybsza od światła, wyświetla odpowiednią stronę zanim wpiszesz jej adres” ;p.

  2. Co z tego, że robią sobie takie reklamy skoro to zależy od połączenia internetowego, ktoś może mieć 512 kbit/s to jemu się wolniej to wczyta a ktoś może mieć 10 mbit/s to jemu się szybciej wczyta. Też może to zależeć od procesora , ktoś ma i7 to mu się szybko wczyta a ktoś może mieć 1.61 Ghz (na przykład ja) to mu się wolno wczyta gdyż komputer jest wolny. Więc niewiem czy to ma jakiś sens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *