O… Opera 10.01 + poprawki w skryptach Sombrii

Tak tylko informacyjnie: wersja z taką niewielką zmianą numerka sygnalizuje poprawę błędów bezpieczeństwa. I tak też jest w rzeczywistości. Poprawiono 3 takie błędy.

Oprócz tego poprawiono kilka błędów w poczcie, przy synchronizacji więcej niż 9 stron szybkiego wybierania. I inne drobne. Linki: lista zmian oraz możliwość pobrania.

A żeby nie był to taki krótki wpis to poinformuje, że Sombria jakiś czas temu uaktualniła 2 skrypty użytkownika. Ja się najbardziej ucieszyłem z SMS Książka telefoniczna. Poprawiła też swój skrypt Google Images.

A może ktoś ma jakieś swoje ostatnie odkrycie skryptowe i zechce się nim podzielić? 😉

2 myśli do „O… Opera 10.01 + poprawki w skryptach Sombrii”

  1. Witam, Przykro mi to stwierdzić ale nic nie zostało nairnwpoae. To że EA twierdzi że jest wszystko skorygowane to jakiś obłęd. Jak można grać w coś co nie pozwala na możliwość własnego rozwoju np. Tryb Ultimate wygląda świetnie ale logowanie a następnie ciągłe rozłączanie co uniemożliwia zaliczenie rozegranego meczu, naliczenie monet oznacza, iż gra nie sprawia żadnej przyjemności wręcz przeciwnie jest frustrująca. Inny przykład? Nie ma problemu np. Wyzwanie ile razy należy wygrać mecz żeby zostało zaliczone ??? Ja usiłowałem jedno wyzwanie zaliczyć około 20 razy, z czego 19 prf3b powinno być uznanych, no i oczywiście loguot . Jestem bardzo rozczarowany gdyż wydałem tak jak większość Polakf3w około 200 zł za Fifę 12 a niestety nie mogę z niej w 100% korzystać. Prawda jest taka że jak nie zostanie w najbliższym czasie stworzona aktualizacja z prawdziwego zdarzenia to skontaktuje się EA w tej kwestii a jak to nie poskutkuje to nic innego mi nie pozostaje a zgłosić to na Policję jako zwyczajne oszustwo. Sądzę, iż nie będę w tym odosobniony. Jeżeli macie jakieś propozycje ażeby pozbyć się wielu błędf3w w tej grze w inny sposf3b to z miłą chęcią wysłucham. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *