my.opera.com po polsku :)

Serwis My.Opera.com od dzisiaj jest dostępny w kilku kolejnych językach. I jest wśród nich polski. Zainteresowani?

Na razie jest to nie ostateczna wersja tłumaczenia, więc trochę braków i błędów można znaleźć… Ale bądź wyrozumiały – przetestuj tłumaczenie. Znalazłeś błąd? Zgłoś go na forum Opery 🙂 Serwis jest po uaktualnieniu, więc może mieć (i ma) jakieś problemy techniczne – należy wybaczyć. Przynajmniej dziś.

A czym jest serwis my.opera.com? Serwisem społecznościowym z możliwością prowadzenia bloga, przesyłania zdjęć itp… Można też zakładać swoje fora dyskusyjne. A (prawie) wszystko to teraz po polsku 🙂 I w otoczeniu operowych użytkowników.

6 myśli do „my.opera.com po polsku :)”

 1. Ewangelizuje także wśród niewier^^nieoperowych 😉 A na serio to bloga na joggerze mam chyba od czasu gdy na my.opera.com jeszcze nie było blogów. No i na joggerze można więcej zrobić (szablony, komentarze na jabbera 😀 )

 2. Błędy, widzę, stopniowo znikają. Fajnie, że wreszcie po polsku, przymierzałem się, żeby spolszczyć sobie bloga na własną rękę, bo widziałem, że ktoś tak zrobił (czy nawet nie ty, czasem?). I teraz chwalę swoje rozleniwienie – narobiłbym się niepotrzebnie. :>

  Przydałoby się blogom na my.opera.com więcej możliwości konfiguracji, ale mnie się tam wygodnie pisze. Próbowałem coś robić na blox.pl, to mnie cholera brała, takie nieporęczne i brzydkie.

 3. Z innej beczki: czemu nigdy nie działa (przynajmniej u mnie) ramka boczna z ostatnimi wpisami? Zawsze jest pusta, a dziś przywitała mnie informacją:
  „Błąd analizy specyfikacji modułu:
  Nieprawidłowy format pliku,
  brak nagłówka xml”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *