Prośba do Pyr czy też Poznaniaków ;)

W czwartek wraz z grupą studencką wybieram się do Poznania na Targi POLEKO. A, że nie samymi targami żyje człowiek, to mamy zamiar jeszcze połazić po mieście. I czy jakiś mieszkaniec opisze takie miejsca, w które warto się w Poznaniu wybrać? Tak w sam raz na około 24 godziny pobytu (wracamy w piątek wieczorem). Będę wdzięczny 🙂 Tak, wiem… Koziołki, stare miasto… itp. Ale z tego co widać w np. Wikipedii jest tego dużo. I pewnie nie wszystko się uda. I to jeszcze w godzinach, w których my będziemy mieli możliwość to są godziny wieczorne w czwartek i niby cały piatek.

No i może ktoś zna jeszcze jakieś sprawdzone miejsce z jedzeniem (niekoniecznie drogim). Mogą serwować pyry… Ale musiała by tam istnieć możliwość wystawienia faktury VAT. No i może jakaś knajpka w okolicy dworca (tam mamy nocleg – znaczy nie na dworcu śpimy 😉 Czy można na czytelników bloga/joggera liczyć?

5 myśli do „Prośba do Pyr czy też Poznaniaków ;)”

 1. Przytulne miejsca:
  cafe czekolada – pyszne napoje
  klub shisha na ul.Taczaka – można zapalić shihe 😀
  kawiarnia gołębnik – fajne miejsce

  ogólnie okolice starego rynku, a do zwiedzania hmm
  nie wiem 😀
  jak musicie zwiedzać, to kosciół Farny , stary rynek, stary browar 😀 …niech się poznaniacy wypowiedzą, bo ja dojezdzający 😀

 2. Adas z pewnoscia okolice Rynku, Zamek, Cytadele, z rzeczy informatycznych to PCSS. DO tego warto zajrzeć do Starego Browaru. Dworzec jest blisko centrum (praktycznie w centrum), więc na posiłek tam zapraszam. W Browarze macie znane marki jak KFC, Sfinx, Pizza Hut etc. Zposiłków mniej wykwintnych to polecacm Kebab koło Starego Browaru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *