Żądamy podfolderów w czytniku RSS Opery! A może nawet panela…

Patrząc na poczynania walczących zbrojnie o utrzymanie ikonki RSS wpadłem na pomysł aby spróbować zrobić trochę szumu wokół czytnika RSS. A dokładniej tego aby pojawiły się w nim podfoldery. A po co to zapytacie?

A po to bym sobie zrobił wreszcie zrobił porządek z RSS-ami. Mam ich kilkadziesiąt (tak koło 30) i w myślach mam je podzielone na na kilka kategorii. Te, które czytam dokładnie (nie dużo, ale parę jest). Te które przeglądam a czytam tylko jak temat mnie zainteresuje. 4 Planety. No i czasami dodaje RSS-y z różnych miejsc tak na jakiś czas. Foldery dla danych źródeł pomogłyby w zarządzaniu i czytaniu Nagłówków RSS. Przy dodawaniu żródła mogłoby się pojawiać okienko z możliwością wyboru folderu do którego ma on trafić. Tak jak przy dodawaniu stron do zakładek.

A największym marzeniem jest osobny panel RSS. Z możliwością tworzenia filtrów dla wpisów. Jak się ma pocztę w M2, tfu… w Opera Mail to tworzenie filtrów mija się z celem. Osobny panel dla RSS-ów przydałby się także osobom, które utworzyły konta pocztowego w Operze. Czyli nie mają włączonego panelu. Czyli (powtarzam się) mają dostęp do swoich feedów tylko przez menu RSS co nie jest wygodne.

Czyli co? Można się wpisać do wątków, które znalazłem na forum Wish-list – jeżeli chcemy tylko foldery dla RSS albo gdy chcemy jeszcze osobny panel. Powinien wystarczyć wpis o treści +1. Ale miło było, gdy ktoś znający lepiej język Szekspira dopisał coś od siebie.

p.s. liczę także na członków tajnej organizacji mającej już swoją tajną siedzibę.

10 myśli do „Żądamy podfolderów w czytniku RSS Opery! A może nawet panela…”

  1. To teraz niech ktoś ładnie napisze po ang., żeby zrobili pożądny downloader: z dzieleniem na części, z dobrze działającym wznawianiem, z logami i innymi funkcjami jakie mają programy tego typu.

  2. @ultrazbig: ja tam wolę najpierw przejechać wzrokiem czy opłaca się wchodzić 😉 Ale czasami mogłoby to być przydatne…

    Możesz dopisać to do tego wątku 😉 Ja po angielksu bym tego nie wytłumaczył…

  3. fakt fakem że temat czytników RSS, a już online to wogóle, leży i kwiczy. a to ponoć jeden z filarów web2.0

    30 feedow to raczej śmiech na sali. ludzie maja po 200-300.

    co do podfolderow: to jest szersza sprawa, notorycznie ta funkcjonalność jest olewana w dzisiejszych applikacjach online(np. o zgrozo w webmailach). nie wiem, może ludzie nie korzystaja z tego… tia..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *