Śnieg w Górach. Tarnowskich.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Wstałem. Patrzę przez okno. I widzę to co na załączonym obrazku. Nie jest go może za wiele, ale zawsze to coś. Parę dni i będzie można bałwana lepić 😉 Ciekawe czy dziś do Gliwic dojadę czy też autobus linii 112 umrze na pierwszej górce. Jest to bardzo prawdopodobne.

15 myśli do „Śnieg w Górach. Tarnowskich.”

  1. Dokładnie dziś to jest dopiero zima 😀 w Katowicach jest tyle śniegu że aż głowa boli.. chyba na dobre się zima zaczeła..

    No znów będzie można sobie poszaleć na dwuch deskach po białym puchu w Szczyrku. 🙂

  2. klechu12 listopada 2011Hej! Ciekawy film, ale nie do końca piaeozldm Twf3j optymizm:)Szlifując rotexem (czy cokolwiek to było) jednak przytrzymywałeś materiał ręką na podkładkach, a bez podkładek pokazałeś szlifowanie już bez trzymania. To sprawia, że takie porf3wnanie jest malo wiarygodne. Poza tym, czy przy niewielkim docisku szlifierki do materiału, i bez trzymania ręką, materiał nie odleci?Co do frezowania tak zamocowanego materiału to ja byłbym ostrożny. Tutaj przytrzymanie ręką może się fatalnie skończyć, a jak materiał choć minimalnie się przesunie, może to spowodować nieprecyzyjną obrf3bkę. Poza tym ten element nie był aż tak mały ja mniejsze mocuję w strugnicy drewnianymi imakami i jest ok:)Nie zrozum mnie źle z pewnością te podkladki bywają pomocne, ale osobiście nie uważam, żeby były takie super-hiper do wszystkiego.pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *